Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd połączenia na własnym serwerze


kamilekkuna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Powinieneś mieć ip z końcówką .100, normalna końcówka jest przeznaczona dla graczy spoza twojej grupy domowej internetu, np kolegów.

2. Porty są złe.

3. Źle skonfigurowany sysinstall.

4. Nie włącza się gra, wpisz ps w konsoli i pokaż ss

1221me.md.gif

Opublikowano

1. Powinieneś mieć ip z końcówką .100, normalna końcówka jest przeznaczona dla graczy spoza twojej grupy domowej internetu, np kolegów.

2. Porty są złe.

3. Źle skonfigurowany sysinstall.

4. Nie włącza się gra, wpisz ps w konsoli i pokaż ss

 

Jak już to nie sysinstall tylko konfiguracja karty sieciowej  :) Lepiej dokładniej mówić bo potem lecą takie pytania typu [ mam bsd 10 i nie mam sysinstall gdzie go skonfigurować :D ] ale tak jak UP Powiedział sprawdź po kolei wszystkie te dane oraz czy serwer WGL. wystartował, bo to że go włączyłeś nie oznacza że serwer będzie działać, luknij do syserra czy nie masz błędów lub na TOP sprawdź czy masz aktywne procesy game/db 

EWOLUCJA : ]


 


84440201455649434251.jpg


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...